Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Tarotová předpověď na duben

První dubnová dekáda od 1. do 11. 4.
Dvojka pohárů
Začátek dubna strávíme ve velmi příjemných a pohodových energiích a prožijeme si krásné Velikonoce. Budeme toužit po klidu, harmonii a užijeme si příjemné dny s rodinou. Čeká nás příjemné kulturní vyžití, zkrátka absolutní pohodový čas. Jediné, co budeme řešit, jsou vztahy, ovšem v dobrém. Můžeme se směle zamilovat, najít si velmi dobré přátele či uzavírat různá spojenectví. Po pracovní stránce se dočkáme uzavření nových smluv a položení základů pro budoucí obchodní vztahy. Pokud se hodláte sestěhovat s partnerem, kupovat dům či byt, právě v těchto dnech nastane ideální čas.
I po zdravotní stránce budeme v klidu a nečeká nás nic závažného. Budeme překypovat energií, hodně z nás dá přednost aktivnímu odpočinku před lenošením. Naše psychika bude ve velmi dobrém stavu. Budeme šťastní a spokojení.
11. 4. buďte opatrní na požáry. Nepřeceňujte svou energii, dnes byste mohli i zkolabovat z vyčerpání.
Pomalu končí období, kdy nám vše šlo prakticky samo, a neměli jsme potřebu nic řešit. Nastává nám týden, kdy budeme muset vydat hodně energie a budeme muset opravdu máknout.

Druhá dubnová dekáda od 12. do 22. 4.
SÍLA
Polovina dubna bude o mocenském boji. Budeme se muset hodně ovládat a krotit své vášně. Zvláště ve dnech 12. a 13. dubna bychom měli být maximálně na pozoru, abychom se nedostali do problémů. Budeme mít tendence říkat na potkání lidem, co si myslíme a zastávat se slabších. Jenže v mnoha případech bude pocit, že jednáme spravedlivě, bohužel jen náš dojem. Zkrátka v těchto dnech není čas na hrdinství a je potřeba držet veškeré energie na uzdě. Pokud se přece jen potřebujeme nějak realizovat, je dobré veškerou energii přetransformovat do fyzických aktivit jako je sport.
16. 4. je novoluní. Pokud chcete provádět jakékoliv rituály či meditace nebo na sobě jakkoliv pracovat, je ideální doba na zbavování se závislostí, ukončování neduhů, hubnutí apod.
Od 17. do 22. 4. není úplně ideální doba prosazovat se v práci. Čeká nás hodně dřiny. Raději si všímejte pouze svých úkolů. Jakékoliv sebeprosazování by teď mohlo být kontraproduktivní.
21. – 22. 4. nás čeká vztahová zkouška. Budeme podráždění a budeme mít tendenci si diktovat, jak se má partner chovat. A to by se nám právě mohlo v těchto dnech vymstít. Přehnaná žárlivost nebo citové vydírání také zrovna není vhodný vztahový model. Hodně vztahů prochází v těchto dnech určitou prověrkou a ukáže se, zda v ní uspějí.
Po zdravotní stránce nám hrozí vyčerpání, psychická i fyzická únava, nepozornost a roztěkanost.

Třetí dubnová dekáda od 23. do 30. 4.
Osmička pohárů
Zvláště na začátku tohoto období se bohužel ukončí pár partnerských vztahů, ale nebude to z ničeho nic. Bude se jednat o vztahy dlouhodobě nefunkční, které se měly ukončit už dávno. Může se jednat i o pracovní vztahy, ale to bude spíš rozhodnutí nás samotných – ukončit v nějaké výhledové době něco, co nám již nevyhovuje. Ve všech oblastech života budeme pociťovat určitý nesoulad a absenci radosti z čehokoliv a budeme lhostejní a rozmrzelí. V těchto dnech není dobré řešit něco ze dne na den. Na vše si dejte dost času, a pokud si nejste jisti, že je to opravdu dlouhodobý postoj, tak nic neukončujte.
26. – 27. 4. je ideální období na lékařské zákroky. Zvláště pokud se jedná o zbavení se nějakého neduhu, či břemene, které vás již dlouho trápilo a obtěžovalo. Váš zdravotní stav by se tak mohl dlouhodobě vylepšit, nebo budete alespoň na dobré cestě.
30. 4. je úplněk a to zrovna na Valpuržinu noc. Tento magický čas si opravdu užijte v dobré společnosti. Nezadaní by rozhodně měli být ve společnosti a využít každé příležitosti k novému seznámení. Užijte si nejmagičtější noc v letošním roce a vězte, že vše, co se stane, má svůj význam do budoucna.
Přeji krásný duben všem.
Wargana – výklad z karet

černá a bílá magie, kočka, mývalí kočka