Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Cesmína, jmelí a třešeň

Svobodní, nezadaní, toužící a milující, nezapomněli jste letos na barborky?

Jestli ano, nic není ztraceno, běžte a utrhněte si pár větviček břízy. Ta vám jistí zdraví a vitalitu a měla by se na vánočním stole ještě zazelenat. K tomu nezapomeňte na jmelí, pozor, musí být darované, a když dostanete pod jmelím pusu, nebo dokonce polibek, láska by vás neměla minout (a ta co je, se upevní).
Vy ostatní se o větvičky, co máte, starejte. Zdá-li se vám, že se nijak nemění, namočte je celé na pár hodin do vody a zkontrolujte, jestli mají dobře seříznutý spodek, aby měl co největší plochu. Opozdilci, co jdou trhat větvičky nyní, musí máčet také, jen déle a v teplé vodě. O to jde, vodu měnit, aby byla stále teplá, pak větvička rozkvete.

Nevadí, jestli jste na sv. Barboru, 4. prosince, utrhli klasickou třešeň, nebo jabloň, broskev, či jakoukoli ovocnou větvičku, všechny vám prozradí, jak to s vámi a láskou další rok bude.

Vykvetou-li vám všechny větvičky, počítejte se svatbou, v dnešní době to může být i partnerství, které vydrží. Vykvete-li jen některá, čekejte lásku. Jak moc je větev krásně rozkvetlá, taková to bude láska. A teď pozor, rada pro váhající zda volit toho či onoho, nebo koho čekat. Zavěste si na větvičku jméno toho, na koho myslíte. Jmen může být víc, ale co větvička, to jen jedno jméno. Proč zavěsit? Jen proto, abyste nezapomněli, na koho jste u konkrétní větvičky mysleli. Jste-li si jisti, komu která větvička patří, nic zavěšovat nemusíte. Kvete-li nejvíc úplně jiná, vstoupí vám do života někdo jiný.

Máte dojem, že někdo vaší lásce nepřeje? Nevadí, na to je větvička cesmíny, odhání, zavěšená u dveří, všechno zlé od domu. Pro uchování štěstí v domě si ji někteří uschovávají celý další rok.

Krásné vánoční kouzlení a hodně lásky