Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Nahrává se přehrávač...

Volejte 906 700 002, KOD 24

tell2

Cena hovoru je 70 Kč. za minutu

Wargana

čarodějka, kartářka

8

NĚCO O MNĚ:
Narodila jsem se druhého května ve znamení Býka. Ráda experimentuju a mám ráda výstřední oblečení. Vystudovala jsem střední průmyslovou školu oděvní, vyšší odbornou školu oděvního návrhářství, figurální kresbu Štítného a byla jsem na stáži v Holandsku na Grafish Lyceum Amsterdam. Mám ráda umění a ráda se vzdělávám. Nejen, co se týče klasického vzdělání, ale hlavně esoteriky. Pokud něco dělám, snažím se pořádně. Má práce je mi koníčkem. Mám salon krásy, spolupracuji s půjčovnou svatebních a společenských šatů, kde navrhuji a šiji šaty. Maluji, pletu, háčkuju, vyšívám a vyrábím šperky. Práce opravdu mnoho, ale nerada se jen tak poflakuji. Mám syna a snažím se také hodně času trávit s ním a s rodinou. Často jezdíme na výlety
CO MÁM RÁDA:
Své dva muže- syna a přítele, rodinu, zvířata, přátele, čokoládu, tajemno, draky, víly, šerm, hudbu, jízdu autem a přírodu. Miluju procházky u nás v lese se psy. Mám dva pejsky, Saxanu- čínský chocholatý naháč, Lociku- čivava. Kočky- Mainskou mývalí- Eimy a Brighit. Také máme dvě potkaní samičky- Laskonku Lunu a Hvězdičku Star. Odmalička miluju všechno živé a hlavně němé tvory. Ráda plavu a potápím se a jezdím k moři. Ráda nakupuji – hlavně oblečení, šperky, kosmetiku a jiné zdobící předměty. Chodím ráda po hradech a zámcích. Ráda piju kávu a vychutnávám si ji. Ráda se směju a vtipkuju. Život si prostě užívám plnými doušky. Chci stále poznávat nové lidi a místa.
CO MĚ BAVÍ:
Kreslení a malování, šití a vyrábění všech možných předmětů. Což velice baví i mého syna, takže máme umělecké domácí dýchánky. Ráda čtu. Vše možné, hlavně, ale životopisy různých osobností, naučnou a válečnou literaturu, historické knihy a esoterické knihy. Ráda poslouchám muziku a jezdím na koncerty. Pečuji o sebe a své tělo. Zbožňuju kosmetiku, masáže a podobné procedury. Ráda jezdím do lázní, vířivek a saun.
MŮJ SEN:
Cestovat. Poznávat památky, kulturu a historii národů, podívat se na exotická a těžko dostupná místa.
ČÍM SE ZABÝVÁM V ESOTERICE:
Jsem numeroložka, kartářka. Zabývám se severskou mytologií a runami.
V ČEM VÁM MOHU POMOCI:
Pomocí karet vám pomohu najít správnou cestu a směr života. Odpovědět na otázky týkající se lásky, peněz, přátel, rodiny atd. Pomohu vám s odkletím a čištěním energií. Spočítat vhodná data na svatby, nové projekty, plození dětí a odhalit povahu člověka, se kterým máte právě zrovna dočinění ve svém životě. Pomocí karet a správně zvolené otázky, se dá odpovědět na cokoliv.
MOJE MOTTO: ať už věříš, že na něco máš, či nikoliv – v obojích případech máš pravdu. Vím, že člověk dokáže svou myslí změnit svět. Proč se tedy o to společně nepokusit?

Články Wargana