Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Věštírna Květy Fialové

tell1

Cena hovoru je 70 Kč. za minutu

Vaše otázky volejte na číslo numero1

a případně zadejte kód konkrétního věštce

eshop

Věštění z kávy – výklad budoucnosti

Máte rádi kávu? Čtení z kávové sedliny si nežádá špičkové odborníky, je dokonce snazší, než výklad karet. Stačí, když se v duchu nenásilně soustředíte na to, čemu chcete porozumět. Zkuste si vyvěštit, co vás čeká.
Co k tomu potřebujete? Porcelánový šálek s kávou, nejlépe světlé barvy, přirozeně mletou kávu, fantazii, představivost, a nechat své nevědomí najít obrazy v chaotických útvarech v sedlině na dně šálku.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Do šálku dáme mletou kávu, zalijeme vroucí vodou, myslíme na svou otázku a po vypití kávy vezmeme šálek do levé ruky a zakroužíme třikrát proti směru hodinových ručiček, přitom stále myslíme na otázku, kterou nám má obraz ze sedliny zodpovědět. Vezmeme podšálek a obrátíme na něj šálek, počkáme tak 3 minuty, a když je všechna tekutina ze šálku pryč, dáme se do věštění. Sedlina blízko okraje šálku značí blízkou budoucnost, čím blíže dnu, tím jde o budoucnost vzdálenější. Dno šálku je místem zobrazujícím negativní události. Čím blíže je sedlina oušku šálku, tím je věštba důležitější, protože je to aktuální stav.
Dno šálku = minulost
Prostředek šálku = přítomnost
Okraj šálku = budoucnost
Oblast poblíž ucha = zesílený význam pro tazatele
Kromě obrazů hledejte v šálku též čísla či písmena. Čísla často představují čas – vidíte-li na dně šálku například číslo tři, jedná se o něco, co se stalo před třemi dny či měsíci. Vidíte-li číslo tři uprostřed šálku, znamená to, že se nyní odehrává něco, co se započalo před třemi hodinami, dny či měsíci. Je-li trojka na okraji šálku, značí to, že za tři hodiny, dny dojde k velké změně. Je-li dané číslo velké, pravděpodobně znamená měsíce, maličké zase označuje dny. Písmena značí většinou iniciály osob, názvy zemí a měst. Jak si vysvětlit symboly a obrazy, které vidíte? Podobné významy najdete ve snáři, je to jako byste snily s otevřenýma očima a vaše podvědomí pracuje. Např. sen o kočce znamená faleš, pokud ji najdete v kávové sedlině, je to stejný význam.
Příklady dalších symbolů si můžete přečíst v příštím článku.

regina-portretREGINA
výklad mariášových karet online
Tarot online