Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Věštírna Květy Fialové

tell1

Cena hovoru je 70 Kč. za minutu

Laddi Orinnelli
kod: 23
výklad karet
více ..
Výklad karet -Čekám
Mirka
kod: 22
výklad karet
více ..
Výklad karet -Čekám
Wargana
kod: 24
Kartářka
více ..
Výklad karet -Čekám
Althea
kod: 12
výklad karet
více ..
Nepřítomen
Hanka
kod: 20
výklad karet
více ..
Nepřítomen
Noor
kod: 13
Kartářka astroložka
více ..
Nepřítomen
Osmý rok
kod: 8
více ..
Výklad karet -Modlitba
Věštírna
kod: 00
více ..
Výklad karet -Modlitba
Věštírna
kod: 01
více ..
Výklad karet -Modlitba
Vaše otázky volejte na číslo numero1

a případně zadejte kód konkrétního věštce

eshop

Tajemná sova

Před nedávnem se Věštírna Květy Fialové a její kartářky účastnily historických oslav na hradě Okoř. A tam jsme se potkaly. Já a paní Sova. Jmenuje se Amálka, je milá, přátelská a vstřícná. Je to také dravec. Tajuplný, magický a mystický. Bylo to krásné setkání a jsem ráda, že mě oslovila soví medicína…
Sovy jsou v magickém povědomí lidstva od úsvitu věků. Pro Kelty jsou ptákem posvátným, neboť přinášejí poselství ze světa zesnulých předků. Pro obyvatele Afriky sova představuje patrona starých žen, v Austrálii je zasvěcena léčitelům. Přináší poselství z jiných světů a má moc varovat před nebezpečím.
Pokud se sova objeví ve snu, vyzývá vás, abyste důvěřovali své intuici a následovali ji do jiných, jemnohmotných světů. Doporučuje vám, abyste se seznámili se svým vnitřním životem a jednali v něm aktivněji. Pobízí vás ke zkoumání temnoty a pronikání do hlubších vrstev vědomí. Zasvěcuje vás do moudrosti a učí vesmírným zákonům.
Pro svou propojenost se záhadným a temným světem, má sova často špatnou pověst posla smrti. Temnota ale není zlá. Spočívá v ní síla stvoření a tajemství utváření života.
Přeji vám krásný a tajemný podzimní čas.
Vaše Hanka

výklad mariášových karet, Hanka

kartářka Hanka, výklad mariášových karet