Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Nahrává se přehrávač...

Volejte 906 700 002, KOD 11

tell2

Cena hovoru je 70 Kč. za minutu

Regina

Výklad karet

regina-portret

Jmenuji se Zdenka Regina Soukupová. Jsem kartářka a věštím z mariášových karet, z tarotových karet a z runových kamenů. Zajímám se o numerologii, čtení z dlaně a automatickou kresbu. Mám ráda Osho Zen tarot, Karmické karty a karty Zrcadlo duše. S kartami pracuji 30 let a stále mě to baví. Tolik osudů a událostí, které s lidmi prožívám, se v jiné práci asi nenajde.

Mám Slunce v Rybách – nestěžuji si, ale někdy si moc věci beru osobně a ascendent ve Lvu – hurá, alespoň nějaká silná energie, i pro mě mnohdy hodně nezkrotná.

Co mám ráda? Mám ráda vše tekuté! Jako správná Ryba. Moře, vodní toky, řeky, déšť …koupala jsem se s delfíny, v krokodýlí řece Black River (dopadlo to dobře, byli po snídani), zkusila jsem mnoho vodopádů přímo na tělo, zkrátka žádná voda přede mnou neuteče. Ráda cestuji, koupím Last-minute, nejlépe do Turecka, Egypta, Španělska a hurá k moři. Když se chci rozmazlit, dám poslední peníze za parfémy. Burberry, Dior, Dolce & Gabbana, Chanel, Chloé, Trussardi, Guerlain a to bych mohla pokračovat do nekonečna. Miluji jídlo, nejlépe to nezdravé, sladkou kávu, křupavé rohlíky, pořádné škvarky, třeba o půlnoci. Ráda nosím pohodlné, sportovní oblečení. Mám ráda barvy, černé období mám za sebou, teď můj šatník obývají růžové, modré, červené a žluté barvy. Prý má naše rodina kočovné předky, trochu kolotočářské krve by se také našlo, tak mě někdy míra barevnosti, nápisů a třpytivých tretek trochu přeroste přes hlavu.

Proč se obrátit na kartářku? Víte, někdy máme zúžený pohled na problém, ovládají nás emoce, Ego, lítost, beznaděj a vidíme věci černobíle. Já jsem schopna váš problém rozklíčovat, najít řešení a upozornit, kde je chyba. Někdy potřebujete jenom tzv. nakopnout, víte, co je správně, ale nemáte odvahu? Karty vám tu odvahu dodají a poradí jak situaci zvládnout beze strachu.

Svoje první mariášové karty jsem dostala od kamarádky a mám je do dnes. Jsou už téměř nečitelné, ale věštím s nimi nejraději. Na setkáních Věštírny Květy Fialové, mnohdy pozoruji, jak jsme každá jiná. Hanka Justýna, Noor, Wargana, Anna Marie a Janek, v projevech, ve výkladu karet a jak máme každá z nás své příznivce, kteří chtějí výklad jen od té své čarodějky. Je to tou energii, kdy vám zrovna sedne určitý člověk a jste ochotni se vlastně před cizí osobou otevřít a je to tak v pořádku. Já mám také „ svou“ kadeřnici, lékařku, švadlenu a také svou kartářku. My čarodějky si samy věštit neumíme, moc si nadržujeme, víte? Pokud si vyberete mě, budu vám ráda věštit a rozplétat vaše nitky osudu.

Mohli jste mě vidět v pořadu TV Prima – Ženy na cestách a přečíst si povídání kartářek v Harpers Bazaaru – Regina Soukupová, Noor Volná, Marcela Košanová