Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Nahrává se přehrávač...

Volejte 906 700 002, KOD 23

tell2

Cena hovoru je 70 Kč. za minutu

Laddi Orinnelli

Výklad karet

Jmenuji se Laddi a rád bych vám přiblížil svou práci, kterou vnímám jako poslání a pomoc bližnímu svému. Narodil jsem se ve znamení Štíra, už to je příznačné tomu, čemu se věnuji. Můj výklad vychází z mariášových karet.
Jako dvacetiletý jsem pracoval v lázních. Tam jsem potkal starou věštkyni, která své umění tajila. Byla velmi přátelská a chovala se moderně i přes to, že znala mnohá dávná tajemství. Každý den jsem cítil její upřený pohled, ale neodvážil se jí pohledět do očí, a pokud ano, tak jen na malý moment. Jednoho dne mne pozvala k sobě a požádala, abych si sedl ke stolu. Na stůl položila balíček karet a chvíli na mne hleděla. Když odkryla mou minulost a viděla duchy, kteří mne navštěvují, pochopil jsem, že se v mém životě děje něco důležitého. Když domluvila, tak mne vyzvala, abych jí také vyložil karty. Zaskočilo mne to, protože jsem ještě nikdy předtím nevěštil.
Řekla:
“ Dívej se hluboko do nich a požádej je, aby Ti odkryly, co skrývají.“
A byl jsem vyslyšen! Od té doby se poctivě, s čistým srdcem a pokorou věnuji věštění. Seděl jsem u ní do časného rána a hltal její znalosti, rady a životní moudra. Odcházel jsem naladěn na frekvenci nekonečného Universa a rozhodnutý, že chci být věštec.
Od té doby se aktivně věnuji věštění.
Víte, ono to není jen o tom znát významy karet, ale je to především o tom příběhu, který je někde tam hluboko ukrytý.
Pěkné další dny, Laddi kód 23