Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Věštírna Květy Fialové

tell1

Cena hovoru je 70 Kč. za minutu

Vaše otázky volejte na číslo numero1

a případně zadejte kód konkrétního věštce

eshop

Kameny pro znamení Štíra – Regina – výklad mariášových karet

Štír je znám jako jedno z nejvíce vášnivých znamení zvěrokruhu. Je znamením smrti a znovuzrození, vládne mu Mars a Pluto, má silně vyvinuté léčitelské schopnost a kdysi býval nazýván šamanem zvěrokruhu. Nejdůležitější kameny pro Štíra jsou akvamarín a achát.
Barvy akvamarínu se rozvíjí od modrozelené po tmavě modrou. Mineralogicky jde o beryl. Achátů je mnoho druhů, Štíři by se měli držet barvy červené, modré a zelené.

Dále jsou pro Štíra vhodné 
Jaspis
Malachit
Býčí oko
Onyx
Topaz
Růženín
Citrín.
Štíři své emoce mnohdy neukočírují, jednají spontánně, nečekaně a to když ztrácejí půdu pod nohama. Ta divokost a nespoutanost, ještě za zády s Plutem (Bůh podsvětí, který nařizuje všechno nebo nic) je pro mnohé Štíry občas i zničující.
Jak to poladit, zjemnit a dát do klidu? Kameny, které buď nosíte na krku, přikládáte na čakry, nebo je jen máte při sobě, vám pomůžou a emočně vyladí.
Akvamarín je známý jako uklidňující kámen, je užitečný při řešení situací týkající se krční čakry. Pomáhá vám dýchat klidněji, vyjadřovat se smysluplně, uklidňuje, když jste ve strachu.
Achát hojí negativní pocity, zahořklost, odstraňuje vnitřní napětí. Dodává odvahu a upřímnost sám k sobě, odhaluje pravdu a učí vás akceptovat realitu
Topaz vám utiší negativní myšlenky, pomůže vám vydýchat momentální problém, pomáhá poznávat, kde jste pochybili a je to velký pomocník také při žárlivosti, osočování a závislostech.
Citrín ladí v těle jin-jang, rovná éterické tělo s fyzickým, napomáhá při emočních výkyvech, harmonizuje emoce, které jsou trýznivé. Pomáhá Štírům pochopit své pocity a vyrovnat se s nimi. Tento kámen negativní energii nenasává, ale mění ji na jiné, laskavější formy energie.
Výklad karet je pro mě hlavní, dlouholetá činnost, která mě ohromně baví a naplňuje a kameny mne pomáhají, dobíjejí, ochraňují a jsou už součástí mého života.
P. S. Součástí postele také, někdy mám pocit, že spím v kamenolomu.
Regina kód 11
regina 10