Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Věštírna naděluje s Ježíškem

 

Na vánočním věnci se dnes, druhou neděli adventní, rozsvítí další svíce. Sváteční atmosféra žhne již druhým plamenem a voní vanilkou, skořicí a punčem. Máte chuť přidat letos ke vší té kráse a něze i vy něco zvláštního?

Pojďte s námi udělat krásnou věc a zkusit své štěstí.

Na tři z vás, které vylosujeme 30. 12. 2017, čekají dárky přímo od našich věštců. Jde o sady vykládacích a motivačních karet, všechny jsou používané, ale právě proto nabité pozitivní energií rukou členů Věštírny Květy Fialové.
A nyní to nejdůležitější, tedy to, co pro šanci být vylosována musíte udělat.
Napište nám své přání Ježíškovi.
Sdělte mu, co si přejete pro sebe, své drahé, domácí chlupáčky (naháčky samozřejmě také), přejte si požehnání pro své přátele, kamarády, příbuzné i sousedy. Přidejte přání pro přírodu, planetu a Vesmír. Napište Ježíškovi vše, co byste si ve svém světě přáli. Popište svět, který chcete obývat a život, který chcete žít. A vězte, že vaše vize nezmizí, vaše vzkazy předáme Vesmíru při rituálu o prvním novoročním Úplňku.

Svá přání adresujte na redakce@vykladzive.cz

Z vašich dopisů vylosujeme tři, které odměníme dárky v podobě pozitivně nabitých karet.
A uděláme z téhle akce hezkou tradici, co říkáte?

Na vaši vizi krásného světa se těší vaše
Věštírna Květy Fialové

 

Karty jednorožců od Noor

Bohyně světla získáte od Noor

Čakrové karty věnovala do soutěže kartářka Hanka