Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Věštírna Květy Fialové

tell1

Cena hovoru je 70 Kč. za minutu

Vaše otázky volejte na číslo numero1

a případně zadejte kód konkrétního věštce

eshop

Astrologická předpověď na březen 2017

Milí přátelé, využili jste všech možností, které vám únorové vibrace nabízely?
Pokud ano, správně. V měsíci březnu to už nedoženete, natož abyste se posunuli někam dál. Působením nepříznivých vlivů a každodenním shonem budete muset maximálně soustředit síly k tomu, abyste v měsíci březnu obstáli. Co šlo hladce, půjde nyní podstatně hůř. Náročný a únavný měsíc.
Co je velmi důležité v měsíci březnu udělat a to nejen v pracovní oblasti, je dobře zorganizovat svůj čas, pokračovat v zajetých kolejích a nerozjíždět nové projekty. Je velká pravděpodobnost, že vyvstanou materiální překážky a boj s nimi nebude snadný, a to hlavně ve dnech 9., 18. a 27. března. Od 6. do 19. března je náš organismus v útlumu a tak šetřete své síly, a o všem, co děláte, mimořádně pečlivě přemýšlejte. V poslední dekádě byste měli být úspěšnější, proto bych řešení zásadnějších pracovních záležitostí směrovala do těchto dnů. Opatrně, Merkur v Beranu nám otevírá nové možnosti, ale také někdy dělat věci bez rozmyslu!
Vztahy mezi lidmi budou tento měsíc složité, tak trochu díky Venuši v Beranu. I když se citový život bude jevit jako disharmonický, pár vlaštovek se přece jen najde. Recept, jak se vyhnout neshodám, je dávat lásku více najevo, být jemnější, něžnější a shovívavější. Spokojenost byste měli zažívat 1., 10., 19. a 28. března. A tak se bavte a věnujte zálibám. Naplní vás v těchto dnech radostí.
Pravděpodobně se budete cítit i vyčerpaní a přepracovaní. Tento měsíc tíhnete k přepínání vašeho organismu a proto pozor! Nejvhodnějšími dny pro odpočinek je 3., 12., 21. a 30. březen.
Při úplňku ve znamení Panny, 12. března, můžete mít sice chuť tvořit a vylepšovat svůj dům, ale hlavně snahu cepovat okolí, chovat se přezíravě, být neadekvátně nároční a nespokojení. Přidat se mohou i zdravotní obtíže typu poruchy příjmu potravy, bolesti žaludku a střev a břišních svalů. A tak odpočinek a udělat si dobrou náladu je přímo nutností!
Rizikové dny jsou 28. a 29. březen jak pro obchodní jednání, pro uzavírání smluv, tak pro hodnotné nákupy.
Velký jarní úklid jednoznačně naplánujte na 23. a 24. březen. Nejenže na něm strávíte o polovinu méně času než v jiných dnech, ale také ho pojmete radikálněji, což vůbec není na škodu. Podotýkám, že o víkendu už tak výkonní nebudete. Zkuste vyzkoušet, jak na vás planetární vibrace fungují!
Jaro přichází, bude lépe.
Johana

Astrologická předpověď na březen 2017