Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Nahrává se přehrávač...

Volejte 906 700 002, KOD 12

tell2

Cena hovoru je 70 Kč. za minutu

Althea

Výklad karet

alteha

Althea – kartářka a numeroložka, kód 12
Něco o mně
Jmenuji se Althea, jsem narozená ve znamení Ryb, podle indiánského horoskopu jsem vlčice, podle čínského lunárního kalendáře jsem kovový králík. Moje numerologické číslo je 5/23.
Čím se zabývám: výkladem z tarotových karet, numerologií /pracuji i s mistrovskými čísly a karmickým bodem/ , poradenstvím feng šuej a severskou magií, pěstuji bylinky, z kterých vyrábím magické oleje a domácí kosmetiku. Mám půjčovnu originálních svatebních a společenských šatů, které navrhuji a šiji a též pracuji v naší obci jako dobrovolná knihovnice.
Lidé se mně často ptají, jak jsem začala vykládat karty a jak jsem vůbec začala se magií zabývat. Moje první setkání s trochu jiným světem byly severské pohádky, plné nevšedních bohů, zlých trolů, tajemných run i mocných čarodějnic, které mi vyprávěla moje babička Elena, která pocházela z Litvy, mluvila několika severskými jazyky, často měla věštecké sny a vždy věděla, co bude. Moje druhá babička byla ze Srbska, s ní a s mými tetami, jsem se viděla pouze o prázdninách, na které jsem se vždy strašně těšila. Babička také vždy věděla, co bude a kromě toho se věnovala bylinkám, připravovala nejen různé sirupy, tinktury i oleje podle hodně starých receptů, ale i mazání a masti pro domácí zvířata. Také výborně vařila, zavařovala různé kompoty a džemy – některé recepty, např. na kdoulovou zavařeninu, používám dodnes. Magické schopnosti se v naší rodině dědily, můj otec uměl pracovat s virgulí a teta Milica věštila z kávové sedliny a hádala z ruky – tehdy jsem se poprvé setkala s chiromantií a také jsem ji od tety učila. Také rodina mého dědečka, ta pocházela z karpatského pohoří, neměla k magii daleko – např. jeho sestra předpovídala, kdo se uzdraví a kdo se již z nemocnice nevrátí – málokdy se zmýlila.
Moje první vykládací karty – byly tzv. cikánské karty, dostala jsem je na střední škole – dodnes je ještě mám. Na první tarotové karty jsem si musela počkat až do nového tisíciletí, kdy se i u nás začaly prodávat – ostatně s tarotovými kartami pracuji nejraději. Obě moje dcery dostaly do vínku magické schopnosti – moje starší dcera má velice přesné věštecké sny, které se plní, mladší Wargana se věnuje výkladu karet, run i runové magii.
Můžete se na mně obrátit s otázkami souvisejícími se vztahy ať už partnerskými, rodinnými, pracovními či jen mezilidskými. Poradím Vám i v oblasti financí, nákupu či prodeji nemovitostí, ale i s podnikáním a půjčkami. Stanovím Vám vhodný datum pro Vaši svatbu nebo jinou významnou událost ve Vašem životě. Těším se na Vaše zavolání
Vaše Althea
Motto : Nic není tak, jak je …
Friedrich Nietzsche

Články Althea